Композитний басейн для дачі від Favorit

Напевно Ви представляли, як чудово в літню спеку зануритися в прохолодну воду особистого басейну. До того ж це гарна можливість укріпити своє здоров’я, придбати бажану фізичну форму і просто насолодитися відпочинком з близькими. На сьогодні існує безліч варіантів пластикових басейнів для дачі, але чому Вам рекомендують зробити вибір саме на користь композитних басейнів? Розбираємось далі.

Поговоримо про переваги

Композитний басейн являє собою цілісну чашу, яка виготовлена ​​з декількох шарів міцного склопластику. Волокна наносяться в декілька шарів, завдяки чому чаша такого басейну має гарну еластичність. Поверхня чаш з такого матеріалу гладка, без швів, тріщин і пір, де могли б затримуватися мікроорганізми. Тому з цієї точки зору композитний басейн екологічний і довговічний.

  1. Перший плюс — це надійна і довговічна конструкція, яка буде служити Вам довгі роки. Річ у тому, що композитні басейни створюють за унікальними технологіями з міцних і якісних матеріалів. При створенні суміш з будівельних матеріалів накладається шарами. Кожен компонент — це окремий шар, завдяки якому товщина стінок досягає 10-15 мм. 
  2. Варто відзначити, що композитні басейни мають низьку теплопровідність, що допомагає зберегти температуру води в цільної чаші та значно заощадити на витраті електроенергії. 
  3. Ще одна перевага — це покриття композитних басейнів, яке є стійким до появи бактерій, водоростей і тріщин. Гладка поверхня дозволяє уникнути будь-яких видів деформацій. Такій чаші не страшні руйнування ні зміщенням ґрунту, ні усадкою, ні іншими зовнішніми факторами. 
  4. А швидкість установки вражає: всього кілька етапів, і басейн готовий приймати Вас!

Де купити?

Композитні басейни в Україні набирають все більше популярності. У такому різноманітті складно не загубитися і вибрати те, що хочеться саме Вам, а не виробнику. Компанія Favorit пропонує свою допомогу у виборі та установці композитних басейнів з якісних матеріалів. Ми враховуємо всі Ваші побажання, надаючи великий асортимент басейнів, купелей і унікальних 3D забарвлень цілісних чаш. Висококваліфіковані фахівці нашої компанії допоможуть встановити композитні басейни під ключ і швидко здійснити монтажні роботи.

Купити басейни в компанії Favorit — це найкраще рішення, оскільки наше французьке виробництво кераміко-композитних басейнів є лідером на території України. Ми гарантуємо високу якість, при цьому зберігаючи низькі ціни для того, щоб якісні басейни стали доступні кожному. Тепер справжній релакс біля басейну на Вашій ділянці реальний!

Комментарии запрещены.