Юридичний супровід будівництва

Кожній будівельній компанії потрібен юрист-фахівець, який добре знає будівельне і цивільне право, здатний захистити будівельну компанію від безлічі проблем і конфліктів, а також фінансових крахів.

Правильно складений договір (контракт) про здійснення будівельних робіт та юридичний супровід будівництва захищає права підрядника на будівельні роботи від числених юридичних ризиків. Це також організує і систематизує будівельний процес і поведінку його основних учасників.

Детальніше про юридичний супровід будівництва адвокатами адвокатської компанії Альва Прайвесі читайте тут https://alvaprivacy.ua/ua/company. На офіційному сайті юридичної компанії також можна отримати всю необхідну інформацію про юридичні послуги компанії і скористатися вигідними пропозиціями.

Справи щодо будівництва часто є предметом розгляду в суді. Складність розгляду цієї категорії справ зумовлена низьким рівнем розуміння технічних та інженерних питань як суддями, так і учасниками справи. Юристи компанії «Альва Прайвесі» надають правову допомогу підрядникам, замовникам, власникам, розробникам проєктів та іншим зацікавленим особам.

Послуги з юридичного супроводу будівництва

Окремі етапи супроводу будівництва можуть включати:

  • підготовку договору про здійснення будівельних робіт (створення нового і консультування за вже укладеними договорами);
  • переговори щодо продовження строків договору, прийняття робіт, договірних штрафів;
  • супровід процесу зміни плану територіального розвитку, будівельного нагляду;
  • підготовку договорів з керівниками будівництва, інспекторами з нагляду, керівниками проєктів, інженерами і координаторами будівництва, а також договорів щодо геологічних, геодезичних, картографічних та проєктних робіт;
  • представництво в судових спорах, пов’язаних з будівельними роботами (включаючи процедури примирення, посередництво і судові спори).

Юридичний супровід будівельних проєктів включає:

  • розробка, аналіз і коригування проєктних і різних інших будівельних договорів, а також додатків або поправок до цих договорів;
  • підготовка та аналіз інших договорів, протоколів та інших юридичних документів, необхідних для забезпечення діяльності будівельної компанії;
  • стягнення боргів: попередження, претензії, заяви, угоди про врегулювання боргів.

Накопичений досвід і знання адвокатів юридичної компанії Альва Прайвесі — гарантія надання компетентних професійних послуг у сфері будівництва.

Комментарии запрещены.