Якісні ворота з індивідуальним дизайном за бюджетними цінами. Звертайтесь в R-Premium телефоном чи онлайн

Пропонуємо ворота з індивідуальним дизайном

Компанія «R-Premium» заснована у 2000 році. Ми спеціалізуємось на виробництві та обслуговуванні воріт різного призначення. Пропонуємо свої продукти приватним гаражам, складам, ангарам, виставковим залам, приватним будинкам. Ми працюємо покроково. Приймаємо заявку, обговорюємо, які на гаражні ворота ціни, пропонуємо різні доповнення до полотна і тільки потім виготовляємо конструкцію.

До нас звертаються, тому що ми створюємо індивідуальні дизайн-проекти та не співпрацюємо з посередниками. Продаємо автоматику без націнок, як офіційний дилер компаній CAME та FAAC. Окрім дизайну та виробництва, організовуємо доставку. Привозимо ворота в герметичних упаковках на ваш об’єкт. Потім наші майстри встановлюють конструкцію, зашивають полотно, підключають автоматику.

Впродовж року після монтажу воріт ми пропонуємо комплексну послугу сервісного обслуговування. Якщо ворота відкриваються зі скрипом чи перекошується полотно, можете звернутись до нас, щоб наші майстри безкоштовно виправили ці недоліки.

Склад послуги «сервісне обслуговування»:

  • візуальний огляд конструкції;
  • заміна мастильних матеріалів;
  • перевірка цілісності витків пружин;
  • заміна рухомих деталей, які зносились;
  • налаштування плавного ходу воріт;
  • контрольне «відкривання-закривання».

Ми виготовляємо свої ворота в Києві та маємо філіали в усіх містах України. Щоб наші клієнти могли подивитись на гаражні ворота в роботі, ми створили власний великий виставковий зал, який працює постійно. Запрошуємо в гості за адресою: м. Київ, вул. Паїсія Кайсарова, 7. Наш виставковий зал запрацював кілька років тому, і відтоді став улюбленим місцем вибору гаражних воріт. Ми пишаємось тим, що до нас у гості заїжджають не тільки кияни, а й жителі інших населених пунктів. Щоб дізнатись про графік роботи у святковий день, радимо заздалегідь звернутись до нашого менеджера телефоном. Так ви знатимете, що ваша поїздка не буде даремною.

Щоб робити покупки онлайн, ми пропонуємо переглянути фотографії реальних об’єктів на офіційному сайті. Потім можете заповнити форму зворотного зв’язку: вказати контактний номер та розміри майбутніх воріт. Наш менеджер перетелефонує за 15 хвилин, щоб повідомити вартість продукту. Якщо не хочете чекати, зв’яжіться за нами самостійно за номером: +38 (050) 696-01-01………

Комментарии запрещены.