Новий тренд в дизайні – двері з прихованим монтажем

Вибираючи модель дверей для кімнати, особливо якщо її хочеться зробити в оригінальному стилі, потрібно вибирати не менш оригінальні двері міжкімнатні. Дизайнери в 2019 році пропонують установити приховані двері. У приміщенні, де вони встановлені важко визначити де знаходиться вихід. В цьому головна особливість подібного дверного полотна. Воно не звертає на себе увагу, водночас стає ексклюзивною деталлю. Дверінепогано вплітаються в інтер’єрприміщення, роблячи його неординарним. Компанія «Левгурт» пропонує подібні ексклюзивні моделі.

Приховані двері, як елемент дизайну

Основою рисою дверей виступає короб, щовиготовляютьз алюмінію і плоского полотна. Це основа конструкції. Короб має бути схований під час монтажу, а поверхня полотна може оздоблюватись у відповідності до змін в інтер’єрі. Наприклад, можливо нанести штукатурку або поклеїти шпалери.

Існує декілька варіантів конструкції:

 • Стилізовані під розпашні. Відрізняються простотою експлуатації і надійністю. До того ж вони мають можливість використання у будь-якому інтер’єрі.
 • Приховані розсувні. Підходять длянестандартних приміщень,але виглядають дійсно достойно. З їх допомогою можливо досягнутиоригінальності навіть у звичному інтер’єрі.

Вибираючи приховані двері, буде можливо принести в інтер’єр родзинку.

Особливості прихованих дверей від «Левгурт»

Приховані двері від фабрики «Левгурт» можуть запропонувати наступні переваги:

 • прихований короб дозволяє забезпечити високу жорсткість конструкції і витримативелику вагу;
 • можливо виконати двері нестандартних розмірів;
 • система відкривання надійна незалежно від обраного типу конструкції;
 • на зовнішніх поверхнях є спеціальна плівка, яказахищає конструкцію від ушкоджень;
 • для стикування короба зі стіною використовують спеціальну штукатурну сітку;
 • щоб двері були захищеними від попадання на них будівельних матеріалів, установлюють спеціальні заглушки на місцях де будуть установлені петлі.

Оскільки встановлення прихованих дверей без досвіду в подібній роботі не таке просте завдання, краще звернутись за допомогою до спеціалістів.

Можливості прихованих дверей і що вони можуть принести в інтер’єр

Двері прихованого типувикористовуютьв маленьких приміщеннях. Завдяки прихованому монтажу економляться корисні сантиметри і візуально розширюється площа кімнати. Двері-невидимки будуть корисними для облаштування комор, підсобок, гардеробних чи вбудованих шаф.

Найбільше подібні конструкції пасують до сучасних стилів інтер’єру. Наприклад, вони будуть прекрасно виглядати в кімнатах, виконаних під мінімалізм, хай-тек і т.п.. Інші можливості:

 • Якщо на полотнонанести грифельну фарбу, можливо отримати поверхню на якій діти зможуть малювати. Це прекрасне рішення для дитячої, особливо якщо там живе школяр.
 • На двері можливо повісити картину, щоб прикрасити кімнату. Зі стандартними дверима нічого подібного зробити не вийде.
 • Інтер’єр буде візуально легшим, а простір, навіть маленького приміщення, стане вільним.

Двері подібного формату можливо обробляти всіма відомими матеріалами, щоб отримати найбільш бажаний ефект. А «Левгурт» є перевіреним виробником, якому можна довіряти виготовлення і установку цієї ексклюзивної новинки.

Комментарии запрещены.