Дизайн спальні у стилі мінімалізм від дизайнера інтер’єру Ірини Карликової в Києві

Дизайн спальні у стилі мінімалізм та скандинавський стиль КиївМінімалізм у оформленні інтер’єру — це те, що неможливо переплутати ні з чим іншим. Його головні відмінні риси — практичність, функціональність і стриманість. Мінімалізм геть позбавлений зайвих деталей і непотрібних речей, здатних захаращувати простір.

У країнах Європи мінімалізм став популярний досить давно. В Україні він тільки набирає обертів. Незважаючи на це, вже сьогодні серед дизайнерів і їх клієнтів знайдеться багато його шанувальників. Якщо ви любите вільний світлий простір, максимально наповнений сонячним світлом і повітрям, мінімалізм — то, що вам потрібно!

Інтер’єр залу і спальні у стилі мінімалізм

Інтер’єр спальні — це цілий світ, в який людина занурюється, прийшовши додому після важкого дня. Саме тому дизайн повинен бути не тільки красивим і сучасним, а також комфортним, практичним, функціональним. Перш, ніж приступити до оформлення спальні, необхідно визначитися з уподобаннями мешканців будинку, грамотно вибрати колірну гамму, матеріали для оздоблення, меблі та декор.

На перший погляд може здатися, що спальня у стилі мінімалізм — це нудно і дуже банально. Це не так. Цікаві атрибути і декоративні елементи на тлі «однотонної картинки» можуть створити справжнє диво і зробити навіть простий дизайн інтер’єру більш креативним, цікавим і яскравим.

Особливості стилю мінімалізм

Для мінімалізму характерне використання переважно натуральних матеріалів. При облаштуванні простору найчастіше вибір падає на низьку меблю, а також ліжка у формі платформи. По обидва боки ліжка найчастіше розташовуються приліжкові тумбочки. Для зберігання речей використовуються шафи-купе, а також спеціальні відкриті або закриті полиці.

Інші відмінні риси мінімалізму у залі або спальні:

  1. Переважно світла колірна гамма з переважанням білого або кремового кольору. При цьому важливо дотримуватися правила 3-х кольорів — поєднувати у інтер’єрі кімнати не більше 3-х відтінків одночасно. Найбільш популярне і стильне поєднання — білий, сірий і пастельний колір.
  2. Будь-які маленькі поверхні повинні мати яскравий колір.
  3. Стіни у спальні — переважно однотонні. Допускається використання покриття з орнаментом, найчастіше на стіні біля ліжка.
  4. Колір підлоги також повинен бути світлим і нейтральним. Кращим рішенням для оформлення можна назвати паркет або будь-які інші варіанти з імітацією структури натурального дерева.
  5. Велика кількість світла. Якщо використовується багато штучних джерел освітлення, то самі світильники повинні бути невеликими. Наприклад, точковими, такими, які не виділяються із загального інтер’єру і не дуже притягують до себе увагу.

Спальня у стилі мінімалізм — відмінне рішення для ділових зайнятих людей, які поспішають після роботи додому, щоб опинитися в просторому, вільному від зайвих речей світлому просторі.

Декор і аксесуари у спальні

Головний текстиль у спальні, виконаної у стилі мінімалізм — це постільна білизна і однотонне покривало. Дизайнери часто рекомендують відмовитися навіть від тюлів або штор, зробивши вибір на користь жалюзі або віконниць. Стіни також не варто завішувати великою кількістю картин або інших декоративних елементів. Всього 2-3 настінних прикраси буде досить, щоб світлі однотонні стіни не виглядали занадто блякло.

На приліжкових тумбочках і відкритих полицях не повинно бути багато речей. У мінімалізмі обстановка повинна виглядати монохромно. При цьому не варто забувати про порядок — він повинен бути ідеальним. У іншому випадку домогтися відчуття свободи простору і легкості навряд чи вийде.

Де замовити дизайн спальні у стилі мінімалізм?

Вирішили оформити спальню, всю квартиру або будинок у стилі мінімалізм? Поспішайте звернутися у студію дизайну інтер’єру Ірини Карликової. Ми запропонуємо типовий або індивідуальний дизайн-проект, професійний підхід і кращі ціни на послуги. За справу візьмуться професіонали з досвідом. Ви зможете бути впевнені в тому, що результати нашої роботи перевершать усі ваші очікування!

Комментарии запрещены.