Дизайн міжкімнатних дверей: особливості

Головним призначенням міжкімнатних дверей є поділ простору, шумова і теплоізоляція, можливість усамітнення. Про декор конструкцій раніше думати не доводилося, адже за радянських часів всі вони були представлені в білому кольорі. Але ситуація на ринку сьогодні кардинально змінилася, тому питанню вибору кольору виробів варто приділити достатньо уваги. Іноді вистачить всього лише встановити нові дверні конструкції та інтер’єр тут же заграє новими фарбами.

Підбір кольору дверних конструкцій — це завдання далеко не з легких, особливо якщо ви не фахівець у цій області. Всі ці питання хвилюють тих, хто бажає змінити своє помешкання та покращити рівень комфорту. Насправді немає якихось суворих принципів щодо підбору відтінку. Більш того, не потрібно і обмежувати себе якимись рамками. Сучасний дизайн і загальноприйняті стандарти — це різні речі. У пріорітеті смакові переваги і широка фантазія.

Як підібрати двері під стиль інтер’єру

В цьому питанні фахівці рекомендують орієнтуватися на оформлення холу, передпокою, кімнати для гостей. Міжкімнатні конструкції потрібні для того, щоб не псувати загальну цілісність картинки приміщення.

1. Двері натурального відтінку гармонійно впишуться під будь-який стиль інтер’єру.

2. Теплі тони додадуть вашій обителі затишок, що ідеально підходить для стилю кантрі.

3. Такі стилі, як барокко і інша класика гармоніюють або з дуже насиченими світлими, або темними тонами. При цьому важливо розуміти, що темрява відтінку дерева буде впливати на строгість інтер’єру.

4. Холодна палітра кольорів підійде для всіх сучасних стилів, а також мінімалістичних інтер’єрів. Однак мінімалізм також вдало здатні підкреслити і конструкції дуже насичених темних тонів з мінімальною обробкою.

5. Нейтральні відтінки вдало підкреслюють будь-які стилі інтер’єрів, крім хай-тек і йому подібних.

6. Білі дверні конструкції є вічною класикою і універсальним рішенням, здатним доповнити абсолютно будь-який стиль інтер’єру. Гідність такого варіанту полягає в почутті легкості і свободи, які вони надають приміщенню.

7. Стилі прованс або кантрі вдало підкреслюють вироби, які створюють ефект потертості.

Найкраща ціна на міжкімнатні двері надана на сайті компанії Центр Дверей, детальніше тут http://center-doors.lviv.ua/mezhkomnatnye-dveri. Каталог товарів пропонує чимало варіантів, і якщо все-таки не знайдеться відповідний, тоді у вас є прекрасна можливість виготовити двері на замовлення індивідуально під ваш стиль і смакові побажання.

Комментарии запрещены.