Порівняння окупності сонячних електростанцій на 5, 17 і 30 кВт

Сонячні електростанції з кожним роком стають все більш розпоширеними, бо допомагають добре економити на електроспоживанні. Перед тим як вибрати обладнання для майбутньої власної станції, потрібно розрахувати необхідну потужність сонячних батарей. Зрозуміло, що, чим потужніше будуть батареї, тим комфортнішим режим споживання енергії, але й тим дорожче саме обладнання. Так яка потужність буде самою вигідною для домашнього споживання?

Результат пошуку зображень за запитом "сонячна електростанція"

Порівняння сонячних станцій з різною потужністю
Виділяють основні режими споживання енергії:

  • аварійний;
  • базовий;
  • комфортний;
  • повний.

Виходячи із цих режимів можливо встановити яка потужність сонячних батарей необхідна. Трохи про кожний режим:

аварійний режим — використання мінімальної кількості енергії, необхідної для функціювання будинку. Так, наприклад, за добу максимум спожитої енергії в аварійному стані буде дорівнювати 1810 ВТ/год. Цього буде достатньо для електроживлення холодильника, газового котла та необхідного разом з ним обладнання для подачі тепла та води, восьми енергоощадний ламп та роботи самої сонячної системи;

  • базовий режим враховую споживання енергії на рівні 8290 Вт/гд на добу. У цьому режимі можливо жити деякий час та доволі комфортно використовувати лише сонячну електростанцію для подачі енергії. У базовому режимі ви зможете користуватися не тільки самими головними електроприладами, які були доступні в аварійному режимі, а й ще додати телевізор, ноутбук, пральну машину, праску та інколи використання електроінструменту;
  • комфортне споживання — 11410 вт/год у цьому випадку до перерахованих приладів вище додаються такі прилади, як фен, мікрохвильова піч, електрочайник, вентилятор тощо;
  • повний режим — 15 850 вт/год. У цьому випадку можна додати прилади, без яких можливо обійтися, наприклад, тепла підлога, посудомийна машина та інше.

Виходячи із даних таблиці, зрозуміло, що майже весь рік буде повне споживання, окрім трьох місяців на рік при електростанції з потужністю 8 кВт. При потужності 13 кВт, увесь рік ви будете мати повний режим долучення електроенергії. Проте, встановлювати станцію з такою потужністю для домашньої експлуатації є не зовсім вигідно. Тому у більшості випадків вибирають потужність 5 кВт, цього достатньо для використання протягом дев’яти місяців електроенергії у повному режимі, один місяць у комфортному й два у базовому режимі. У тому випадку, якщо в якийсь місяць живлення буде недостатньо, енергію можливо черпати з генератора.

Потужність 17 або навіть 30 кВт буде вигідною для приватних сонячних електростанцій, які бажають генерувати енергію не лише для свого будинку, а й інших будинків чи невеликих підприємств. У іншому разі у вас буде щомісяця залишатися невикористана енергія, яку потрібно буде продавати державі.

Якщо ви бажаєте встановити якісне обладнання з гарантією якості та довготривалою роботою сонячної системи ви звернулися за вірною адресою.

Наша компанія «Правильне електроживлення» пропонує вам якісне обладнання, а також монтаж та гарантійне обслуговування сонячної електростанції. Наші спеціалісти допоможуть вам прорахувати необхідну кількість сонячних батарей та їх потужність для комфортного та повного режиму споживання енергії.

«Правильне електроживлення» — ваш надійний помічник у виборі та встановленні сонячної електростанції любої потужності!

Великий вибір обладнання для побудови сонячної електростанції найдете на сайті https://prel.prom.ua

Комментарии запрещены.