Як вибрати бітумну черепицю

Бітумна черепиця яку можна купити у Львові за своїм устроєм представляє матеріал багатошаровий. З огляду на цей факт, легко прийти до висновку, що оцінити якість матеріалу можна тільки лише переконавшись в кожному шарі черепиці. До складу гнучкої черепиці входять: два захисних шару, стеклохолст, два бітумних шару. Про ці важливі складові частини нижче розмова і піде.

Верхній захисний шар.

Верхнім шаром бітумної покрівлі є посипання з базальтового грануляту або спеціальної мінеральної крихти. Цей шар створює захист шару бітуму від погодних явищ, сонячних променів, і інших впливів навколишнього середовища. Форма гранул посипання має велике значення. Круглі гранули мінеральної крихти в рази краще прилягають одна до одної в порівнянні з гранулами «лускатої» форми. Це позначається на захисті бітумного шару. Так само важливо звертати увагу на ультрафіолетову стабільність шару посипання, яка впливає на термін збереження кольору черепицею. Купити якісну бітумну черепицю можно якщо перейти на сайт kvadratbud.com

Шар бітуму.

Бітум в покрівельних покриттях зустрічається двох видів: бітум з використанням спеціальних модифікаторів і окислений бітум. Перевага одного або іншого породило безліч суперечок. Акцентуємо увагу на тому, що застосування окисленого бітуму — це перевірена, навіть класична, технологія, а модифікатори використовуються лише в останні роки. Варто розуміти, що не всі модифікатори підходять для покрівельних матеріалів. Хороші рекомендації отримали АПП (атактический поліпропілен) і СБС (стирол-бутадієн-стирол). Застосування АПП і СБС дозволяє зробити бітум еластичним. Враховувати потрібно і те, що деякі виробники використовують це для зменшення товщини бітумного шару, зниження собівартості, що негативно відбивається на надійності матеріалу.

Основа / шару не.

В якості армуючого підстави при виготовленні бітумної гнучкої покрівлі використовують шар з повсті або скловолокна. Ці матеріали мають низький коефіцієнт розтягування, що гарантує стабільність форми плиток.

Клейкий нижній шар.

Суцільний самоклеющийся нижній шар черепиці або смуга не впливають на витримку технології монтажу черепиці. Нижній шар не повинен містити пісок, який буде заважати створенню гарної гідроізоляції.

Комментарии запрещены.